Bez dat jste jen dalším člověkem,
který má názor.

Mé portfolio

Díky své práci v managementech organizací, ale i zkušenosti z běžného provozu včetně výroby a z oblastí neziskových organizací mohu nabídnout služby, které mohou pomoci rozvíjet vaši organizaci a pomohou vám jasně zacílit do středu pomyslného terče, zaměřit se na správné priority a dosáhnout lepších výsledků. 

Nejsem brouk Pytlík, takže v některých tématech využívám služeb kolegů (bezpečnost práce, sběr a analýza dat, layout management, logistika, výrobní systémy, průmysl 4.0, sociální sítě). 

 01
Osobní konzultace

Možná se jen potřebujete ujistit, že na to jdete správně anebo získat parťáka pro přípravu projektu. Tak či tak mohu pomoci s jasným zacílením aktivit pro naplňování strategie, s procesem rozvoje strategie, stanovení klíčových projektů i vysvětlením současného rámce nejen modelu excelence, ale především jeho dopadů do organizace. Můžeme si promluvit o problémech zavádění modelu "mezi lidi" a jak předejít chybám v případě nesprávné implementace. 

Pravděpodobně jste úspěšná organizace, ale i taková často stojí před změnami a nutností se zlepšovat, aby rostla rychleji a dosahovala stanovených cílů a excelentních výsledků. 

 02
Analýzy 
a strategie

Rozhodli jste se pro změnu nebo jen potřebujete vědět, jak je vaše organizace zralá z pohledu modelu excelence. Víte, že v některých oblastech jste výjimeční, ale v některých máte pocit, že vám ujíždí vlak? Máte příliš mnoho priorit a nejste si jisti, které se věnovat dříve, která z nich je ta správná? 

Analýza dle modelu excelence vám dá jasnou zpětnou vazbu, jak si vaše společnost stojí v jednotlivých kritériích modelu excelence. Analýza také obsahuje souhrnnou zprávu doporučených přístupů. Vše probíhá osobními rozhovory v rámci celé organizace pro dosažení maximální přesnosti analýzy současného stavu. 

 03
Školení
a workshopy 

Vedle školení Na cestě k excelenci, kde se v rámci jednoho dne dovzíte, jak pracovat s tématem excelence a jak dosáhnout nejlepších výsledků, nabízím také moderaci workshopů (transition, strategické, týmové, nákladové workshopy, atd.). 

 04
Image společnosti

Pomohu vám zlepšit vaši image v prostředí, ve kterém podnikáte, a to díky jiné cestě než je jen reklama a investice do drahého P. R. Zároveň vám poradím, jak image společnosti měřit. Zároveň pomohu s HR marketingem a zajištění správného procesu. 

 05
Projekty

Jsem součástí mnoha projektů v různých organizacích, ovšem těch organizačních, nikoliv produktových. Pokud potřebujete pomoci nastavit jednoduché projektové řízení nebo jen pomoci v některé oblasti, neváhejte se na mě obrátit. 

 06
Centrum excelence

Centrum excelence představuje platformu organizací, které ke své činnosti využívají moderní nástroje řízení. Chcete zlepšovat výsledky svého podnikání a nevíte jak na to? Chcete se inspirovat úspěchem ostatních? Staňte se členem Centra excelence a využívejte možností sdílení správné praxe mezi organizacemi veřejného i podnikatelského sektoru. 

Jako člen řídícího týmu Centra excelence vám mohu pomoci s přihláškou i vysvětlením, co vše v rámci Centra excelence při České společnost pro jakost děláme. 

- Colin Powell
Pokud hodláte dosáhnout excelence ve velkých věcech, musíte si osvojit správné zvyky v malých záležitostech. Excelence není výjimka, je to převládající postoj.”  

Bezručova 2

586 01  Jihlava

​Česká Republika

  • White LinkedIn Icon
Pošlete mi zprávu

© 2023 by J-ART Creative