Korporátní prostředí a volná noha mi dovoluje se neustále vyvíjet, vzdělávat a být ve středu událostí.

JIŘÍ JURÁNEK

Začínal jsem jako reportér v Jihlavských listech, následně získal zkušenosti v Mladé Frontě DNES jako redaktor kulturní rubriky. Deset let jsem vedl zpravodajství na automobilovém serveru a čtrnáct let pracoval ve společnosti Bosch Diesel, vyzkoušel "nový svět" ve stavebnictví a výrobní společnosti ACO Industries a pracoval jako HR manažer ve společnosti MANN+HUMMEL (CZ) v.o.s. Jsem majitelem Creative Video a kreativního studia J-ART Creative. Vyzkoušel jsem toho v životě mnoho a mnoho toho zažil. Byly to zlaté časy vzdělávání, nacházení nových přístupů, vzestupů i pádů. To vše nakonec vedlo k myšlence se věnovat tématu business excellence. 

Jako hodnotitel Národní ceny kvality České republiky jsem se potkal s řadou profesionálů z různých oborů, v rámci konzultací pak se špičkovými lídry. Za svou praxi jsem toho zažil už tolik, že by to vydalo na knihu, a právě tato myšlenka mě dovedla k projektu Excelence v praxi

Korporátní prostředí a volná noha mi dovoluje se neustále vyvíjet, vzdělávat a být ve středu událostí, které hýbou světem business excellence. Ve volném čase se věnuji rodině, hudbě, knihám a cestování.

V oboru jsem bezmála dvacet let a díky tvrdé práci v mezinárodních korporacích jsem si osvojil hbitost v procesním řízení, strategickém rozvoji, marketingu, práci s lidmi a  neustálém zlepšování. 

Bezručova 2

586 01  Jihlava

​Česká Republika

  • White LinkedIn Icon
Pošlete mi zprávu

© 2023 by J-ART Creative